Tip van de Week: Menna van het Jonge Jury Boekgenootschap

“Waarom ging het filmpje vandaag pas de school rond? De zomervakantie is al weken geleden. Iemand heeft bewust gewacht op het juiste moment om het te droppen, misschien om zo de aandacht af te leiden van iets anders? Of was het toeval? Net als het toeval was dat ik Fabian en Dean die dag bij het water zag? En was het puur toeval dat Alana Fabian vervolgens met een zelfde kleur handdoek als die van mij weg zag gaan?”
Pamela Sharon – Woorden van glas

De Tip van deze week komt van Menna, één van de leden van het Jonge Jury Boekgenootschap. Ze tipt een spannend boek over cyberpesten:
Woorden van glas – Pamela Sharon
“Woorden van glas is een van de leukste boeken die ik heb gelezen. Het boek gaat over Summer en Nova. Ze verschillen veel van elkaar, maar over één ding zijn ze het eens: op hun school moet het anders. Je kan niet stoppen met lezen!”